ბათუმში იყიდება ახალაშენებული სასტუმროს შენობა, გარემონტებული აპარტამენტებით
- ბათუმის ცენტრში ქალაქის ცენტრალური პარკთან და ბულვართან ახლოს იყიდება 8 სართულიანი შენობა, რომელიც აშენებულია სასტუმროს/აპარტამენტების კონცეფციით. ობიექტი სრულად გარემონტდა და აღიჭურვა 2 წლის წინ, თუმცა დღემდე არ გამოყენებულა კომერციული მიზნით;
- ობიექტში განთავსებულია 42 ინდივიდუალური აპარტამენტი (სველი წერტილით და ავეჯით), მისაღები სივრცე, კომერციული ფართი, რესტორანი, ტერასები და დამხმარე ფართები;
- ობიექტი იმუშავებს, როგორც სასტუმროს მოდელით, ასევე, შესაძლებელია 42 აპარტამენტის (ნომრის) ცალკე ფართებად საჯარო რეესტრში რეგისტრაცია და გაყიდვა ცალკეულ აპარტამენტებად (შემდეგ კი გაქირავების სერვისის ამოქმედება);
- ობიექტი აღჭურვილია ელექტროობის, წყლის, გაზის, გათბობის, გაგრილების, ვენტილაციის, ინტერნეტის კომუნიკაციებით და ავტომატიზირებული ელექტროგენერატორით;
- აპარტამენტები, მისაღები სივრცე და კვების ბლოკი სრულად აღჭურვილია გამოუყენებელი ავეჯითა და ინვენტარით. ობიექტზე უზრუნველყოფილია რეგულარული მოვლა, მათ შორის: განიავება, დასუფთავება და კომუნიკაციების პერიოდული გააქტიურება.
დამატებითი შეთავაზება:
მყიდველს, ვისაც აქვს მსგავსი საქმიანობის გამოცდილება და ბანკში კარგი ისტორია/რეპუტაცია, დავეხმარებით ობიექტის შესაძენად საჭირო სესხის მიღებაში (შეთანხმებულია პარტნიორ ბანკთან).
სწორი მართვის შემთხვევაში, ფართების აპარტამენტებად რეგისტრაციისა და გაყიდვის მოდელით, სუფთა საპროგნოზო მოგება 1 მლნ აშშ დოლარს გადააჭარბებს. გარდა ამისა რესტორნის, კომერციული ფართის, გაქირავებული აპარტამენტებისა და საერთო სასარგებლო ფართის/კომუნიკაციების მართვით, შესაძლებელია თვეში $ 45 000 მეტი შემოსავლის მიღება.

Продается новое здание гостиницы с отремонтированными апартаментами в Батуми
- В Батуми, в центре города рядом с территорией центрального парка и Бульвара продается 8-этажное здание, выстроенное по концепции гостиницы/апартаментов. Недвижимость была полностью отремонтирована и оснащена два года назад, однако не использовалась в коммерческих целях;
- Недвижимость включает в себя 42 номера (с ванной комнатой и мебелью), зону рецепции, коммерческое помещение, ресторан, террасы и вспомогательные помещения;
- Недвижимость может оперировать в качестве отдельной гостиницы, так же возможен вариант регистрации в государственном реестре и продажи 42 номеров как индивидуальных апартаментов (с перспективой запуска услуги сдачи в аренду);
- Недвижимость оборудована электроснабжением, водоснабжением, газопроводом, системой обогрева и охлаждения, вентиляции, сетью интернет и автоматизированным электрогенератором;
- Номера, зоны рецепции и кейтеринга полностью оснащены неиспользованной мебелью и инвентарем. Недвижимость регулярно проходит техническое обслуживание в том числе: проветривание/вентиляцию, уборку, и периодическую активацию перечисленных выше коммуникаций.
Дополнительное предложение:
Лицам, имеющим опыт в ведении подобного рода бизнеса и положительную, надежную историю/репутацию в банке, поможем в приобретении необходимого займа для покупки недвижимости (вопрос обговорен с банком-партнером).
При грамотном управлении чистая прогнозируемая прибыль от регистрации и продажи помещений под квартиры превысит 1 миллион долларов США. Кроме того, управляя рестораном, коммерческими помещениями, квартирами, сданными в аренду, а также общими коммунальными помещениями/коммуникационными объектами, можно зарабатывать более 45 000 долларов в месяц.