თბილისში, შარტავაზე, იყიდება 4.1 კოეფიციენტით შეთანხმებული სამშენებლო პროექტი
იყიდება კომპანია - შპს შარტავა რეზიდენსი (ს/ნ: 405565810), რომელიც თბილისში ჟიული შარტავას ქუჩაზე ფლობს 4.1 კოეფიციენტით შეთანხმებულ სამშენებლო პროექტს (უფლებას) და არის მიწის ნაკვეთის (ს/კ: 01.10.13.005.031) თანამესაკუთრე.
მიწის ნაკვეთზე არქიტექტურული პროექტი ქ. თბილისის მუნიციპალიტეტის მერიასთან შეთანხმებულია (მყიდველი განახორციელებს ცვლილებებს საკუთარი შეხედულებისამებრ).
მიწის ნაკვეთის თანამესაკუთრეა 11 ოჯახი, რომელთა 100% თანახმაა სამშენებლო პროექტის განხორციელებაზე (თანამესაკუთრეებთან ინდივიდუალურად შესათანხმებელია პირობები).
დაინტერესების შემთხვევაში, დაგვიკავშირდით განაცხადში მითითებულ ნომერზე ან მოგვწერეთ ელექტრონულ ფოსტაზე [email protected]

Продается, согласованный по коэффициенту 4.1 строй проект на улице Шартава,Тбилиси
Продается компания – ООО Шартава Резиденс (И/Н: 405565810), владеющая (имеющая право на) согласованным по коэффициенту 4.1 строй проектом на улице Жюля Шартавы, в Тбилиси, а так же являющаяся совладельцем земельного участка (К/К: 01.10.13.005.031).
Архитектурный проект на земельном участке согласован с Мэрией Муниципалитета города Тбилиси (в дальнейшем покупатель вносит изменения по собственному усмотрению).
11 семей являются совладельцами данного земельного участка, 100% из которых согласны реализовать строительный проект (условия индивидуально оговорены с совладельцами).
В случае заинтересованности, обращайтесь на номер указанный в заявке или пишите на адрес эл.почты: [email protected].