ესმა ხალვაში +995 555 355 999
კომერციული ფართი მდებარეობს 14 სართულიანი სახლის მეორე სართულზე და აქვს დამოუკიდებელი შესასვლელი (თაყაიშვილის ქუჩის მხარეს, სადარბაზოს ასასვლელიდან). ფართი გარემონტებული და ყველა კომუნიკაციით უზრუნველყოფილია (გათბობა, გაგრილება, ელ-ენერგია, წყალი, ბუნებრივი აირი, ინტერნეტი).
ფართი მოიცავს 4 ძირითად სივრცეს, რომელშიც ამ ეტაპზე მოწყობილია საერთო სამუშაო სივრცე, დამოუკიდებელი საკონფერენციო ოთახი და დამატებით ცალკე ოთახები. ფართში მოწყობილია სამზარეულო და სველი წერტილი.
იდეალურია სხვადასხვა ტიპის ბიზნესისთვის: ოფისი, არქიტექტურული კომპანია, სასწავლო (ტრენინგ) ცენტრი, საერთო სამუშაო სივრცე (Co-working space), უძრავი ქონების სააგენტო და ა.შ.

Эсма Халваши +995 555 355 999
коммерческое помещение расположено на 2-м этаже завершенного 14-этажного здания и имеет отдельный вход (со стороны ул. Такаишвили, рядом с подъездом). Помещение отремонтировано и оснащено всеми необходимыми коммуникациями (отопление, кондиционирование, электричество, вода, природный газ, интернет).
Площадь включает 4 основные зоны, в настоящее время организованные как общее рабочее пространство, отдельная конференц-зала и дополнительные комнаты. Также имеется кухня и санузел.
Идеально подходит для различных видов бизнеса: архитектурная компания, учебный (тренинговый) центр, коворкинг, агентство недвижимости и т.д.
арендная плата$2500 в месяц (НДС).
При заинтересованности свяжитесь с нами по номеру, указанному в объявлении, или напишите на электронную почту: [email protected].